Interconfessionele school voor mavo, havo, atheneum, gymnasium, TTO en internationaal onderwijs te Haren (gn)

Welkom op site van het Mavoteam

 

Het mavoteam 2015-2016 bestaat uit:

 
Maartje Aalderink, docent muziek
Tineke van Asselt, docent aardrijkskunde
Warmold de Boer, docent techniek
Vincent Donker, docent wiskunde
Ruud Elzerman, docent Duits
Karel Karsten, docent economie
Erik de Lange, docent Nederlands
Sjoerd Louwes, teamleider en docent geschiedenis
Marcha Mijnheer, docent Frans
Bob Peters, docent biologie
Marcel Postema, docent natuurkunde
Ger Roos, docent Duits
Katrina Salomons, docent Engels
Mark Selles, docent L&M
Marjolijn Spijer, docent Engels
Carmen Sijbesma, docent wiskunde
Darinka Verschoor, bewegingsonderwijs
 

 

De mentoren 2015-2016 zijn:

 

1F: Maartje Aalderink, m.e.aalderink@maartens.nl

2F: Bob Peters, r.p.j.peters@maartens.nl

2G: Marcha Mijnheer, m.h.mijnheer@maartens.nl

3F: Tineke van Asselt, m.van.asselt@maartens.nl

3G: Ruud Elzerman, l.h.e.elzerman@maartens.nl

4F: Karel Karsten, k.g.karsten@maartens.nl

4G: Mark Selles, m.selles@maartens.nl

4H: Marjolijn Spijker, m.spijker@maartens.nl